fbpx
3 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: Потпретседателката

Камала Харис и нејзиниот сопруг со внимателен гест ги изненадија здравствените...

0
Потпретседателката на САД, Камала Харис и нејзиниот сопруг Даг Емхоф направија убав гест за Денот на вљубените. Тие одвоија дел од своето...

Српска политичарка доби кокошка во глава, кажала дека Вучиќ соработува со...

0
Потпретседателката на Партијата за слобода и правда (ССА), Мариника Тепиќ, тврди дека членовите на криминалната група на неодамна уапсениот Вељко Беливук го обезбедувале...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
75 %
3.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави