таг: потпишува

Роберто Фирмино се одлучи за Ал-Ахли

0
Роберто Фирмино, поранешниот напаѓач на Ливерпул, потпишува за Ал-Ахли и се придружува на напливот од...

Принцезата Дијана имала резервна тајна венчаница, но што се случило со...

0
Модната дизајнерка која ја потпишува познатата венчаница во која лејди Дијана Спенсер се омажи за принцот Чарлс од Велс откри дека паралелно...