fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: потврдено

СЗО: Не е потврдено дека вакцините не се ефикасни против новиот...

0
Не е потврдено дека постоечките вакцини не се ефикасни против новиот вид на Ковид-19, што беше откриен во Велика Британија. Светска здравствена организација...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави