fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: постапокалиптични

Како филмот „Зараза“ од 2011 стана нашата пандемиска реалност?

0
Кога станува збор за пост-апокалиптични филмови, особено оние во кои фокусот е на големи инфекции, пандемии и болести кои можеби низ годините...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави