таг: поскоро

Словенија ја сака Хрватска во „Шенген“, но прво да се решат...

0
Љубљана сака Хрватска што поскоро да влезе во Шенген-зоната, изјави синоќа словенечкиот премиер Роберт Голоб,...

ЕДНОСТАВНА, ЗДРАВА И ВКУСНА Пита со спанаќ и сирење, ја подобрува...

0
Пробајте ја што е можно поскоро и почувствувајте го совршенството на вкусот СОСТОЈКИ: 500гр кори300 гр спанаќ200 гр сирење200 мл...

Кога сте настинати – избегнувајте ги овие намирници!

0
За што поскоро да ја излекувате настинката и да се ослободите од кашлицата и болката во грлото, внимателно планирајте ги вашите оброци. ...