fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: посен

Рецепт за најдобриот посен славски колач за Свети Никола

0
Овој посен славски колач толку е мек и вкусен што сугурно ќе ги воодушеви сите присутни на трпезата. Состојки: – 1...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави