fbpx
10 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: посебни

Отворени градинките, забавиштата и основните училишта во Грција

0
Под посебни превентивни мерки, со задолжителна употреба на маска, како за учениците, така и за наставниците, утрово основците во Грција се вратија во...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
10 ° C
10 °
10 °
46 %
4.1kmh
0 %
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави