fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: португалската

Роналдо за 60 милиони евра ќе се врати во „старото јато“!?

0
За 100 милиони евра португалската фудбалска ѕвезда од Реал Мадрид се пресели во италијанскиот шампион во летото 2018 година. Кристијано...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави