fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Порто

Некогаш соиграчи во Реал Мадрид, пријатели од репрезентацијата, но вечерва ќе...

0
Екипата на Порто вечерва на домашен терен го пречекува Реал Мадрид во нивната прва пресметка во 1/8...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави