fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: порталот

Ќерката на Бијонсе и Џеј Зи е најмладата личност номинирана за...

0
На порталот за Греми награди, официјално беше направена измена на номинациите. Кога минатиот месец беа објавени номинациите за Греми 2021...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави