таг: Порнешниот

Поранешниот албански премиер Сали Бериша и неговото семејството се непожелни за...

0
Порнешниот албански претседател, премиер и екс лидер на опозицската Демократска партија, Сали Бериша и семејството прогласени се за персона нон грата во САД....