fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Поранешната

ФОТО: Поранешна зависничка која се предозирала 19 пати воодушеви многумина со...

0
Поранешната зависничка која се предозирала 19 пати и започнала да користи хероин на своја 15 годишна возраст откри како успеала да ја...

Бела Торн за „Disney“: Вршат притисок врз децата да бидат совршени

0
Поранешната ѕвезда на „Disney“, Бела Торн ја обвини кинематографската куќа за стандардот што наводно го наметнува. „Дефинитивно се врши голем...

ФОТО: Поранешна сопруга на кошаркар се разголе во Дубаи и предизвика...

0
Поранешната сопруга на Мацеј Лампе, екс кошаркар на Барселона и Реал Мадрид, предизвика скандал. Имено, таа одлучи...

ФОТО: Џил Бајден со личен подарок ѝ се заблагодари на Мишел...

0
Пријателството на поранешната прва дама на САД, Мишел Обама и сегашната, Џил Бајден, трае со години.Тие станале уште поблиски кога Барак Обама...

Ана Курникова објави снимка од ќеркичката и откри на кој јазик...

0
Во домот на поранешната тенисерка Ана Курникова и пејачот Енрике Иглезијас овој викенд помина во славеничка атмосфера. Нивната помала ќерка Мари го...

Федерер само на еден начин може да ги победи Ѓоковиќ и...

0
Поранешната британска тенисерка, Анабел Крофт, која сега работи како стручен аналитичар, смета дека Рожер Федерер само на еден начин може да ги...

ФОТО: Манекенката Кристина Димитриевска се пофали со својот нов изглед

0
Манекенката Кристина Димитриевска, поранешната сопруга на поп-пејачот Даниел Кајмакоски повторно ги воодушеви своите обожаватели со нова фотографија на својот инстаграм – профил....

Брижит Бардо изјави дека нема да прими вакцина против коронавирусот

0
Поранешната француска актерка Брижит Бардо, инаку позната со децении по своите јавни критика кон општеството и властите, изјави дека нема намера да...

Поранешната девојка на Ед Ширан ќе се омажи за негов „двојник“

0
Поранешната девојка на пејачот Ед Ширан, Атина Андрелос, годинава ќе се омажи за „двојник“ на Ед, пишуваат странските медиуми. Атина...

ВИДЕО:Неверојатна промена на Ронда Роузи, од страв и трепет во октагонот...

0
Поранешната шампионка во УФЦ, Ронда Роузи ја заврши кариерата во 2016 година. По двата тешки порази во низа, првиот од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави