fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: популарното

Водителката Александра Илиевска ужива во последните денови од бременоста

0
Водителката на популарното кулинарско шоу „Брза кујна“, Александра Илиевска со својот сопруг Александар го очекуваат своето прво дете. Поради нејзината...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави