таг: Поппејачот

Пејачот потврди: Братучед на Фарел Вилијамс убиен во престрелка во Вирџинија

0
Поп-пејачот Фарел Вилијамс синоќа потврди дека неговиот братучед , Донован Линч (25) е еден од убиените две лица во одделните престрелки во...