fbpx
1 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Поплавени

Поплави во повеќе делови на Грција

0
Поплавени домови и улици, излеани реки и голема материјална штета остави зад себе невремето со обилен дожд што зафати повеќе делови на Грција,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
1 ° C
1 °
1 °
93 %
0.6kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави