fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: понедленик

Од понеделник масовно тестирање за Ковид-19 во Словенија

0
Словенија  од понедленик почнува со масовно тестирање на населението за коронавирус, најави словенечкиот премиер Јанез Јанша. Премиерот појасни дека тоа ќе се...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави