таг: помпата

ВИДЕО+ФОТО: Познатите на црниот тепих и настапите на музичките награди „Билборд“:...

0
Неспоредливо со помпата и гламурот што ни ги носат „Греми“ наградите, музичките награди „Билборд“ се посебни на свој начин. Вчеравечер во...