fbpx
4 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: помислувате

ВИДЕО: Мајли Сајрус во соработка со Елтон Џон најавува преработка на...

0
Кога помислувате на хеви – метал музика, сигурно вашата прва мисла не е некоја поранешна Дизни ѕвезда и геј икона? Можеби овој...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
87 %
1kmh
0 %
саб
19 °
нед
12 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
10 °

Последни објави