fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: полно

ФОТО: По тешката дијагноза оскаровецот Џеф Бриџис ја избричи главата, но...

0
Бриџис делува расположено и полно со оптимизам. Своите бројни обожаватели редовно ги известува за својата здравствена состојба, па така овој пат одлучи да...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави