fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: Полицискиот

Во Албанија полицискиот час останува од 20:00 до 6:00 часот

0
Полицискиот час воведен во Албанија во рамки на анти-ковид мерките останува во истиот период како во изминатите две недели и тоа 20:00 до...

Холандија го продолжува полицискиот час

0
Холандската влада ќе го продолжи полицискиот час, потврди министерот за правда.Полицискиот час, кој во оваа земја беше...

Полицискиот час во Франција не е доволна заштита против ширење коронавирус

0
Полицискиот час што беше воведен пред 12 дена во Франција не е доволен за забавување на ширењето на коронавирусот. Тоа го соопшти на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави