таг: покренато

Можно обвинение за пукањето на снимањето на филмот на Болдвин

0
Можно е да биде покренато обвинение за минатонеделното пукање на снимањето на филмот „Rust“ во Ново Мексико, кога актерот Алек Болдвин...