fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: покажуваат

Курти нема да формира коалиција со партиите што треба внатрешно да...

0
Прелиминарните податоци од Централната изборна комисија во Косово покажуваат дека движењето Самоопределување освоило 47,88 % од гласовите, со што излезе како прва партија...

Стручњаците ги разбиваат најчестите митови за опаѓањето на косата

0
Статистичките податоци покажуваат дека околу 35 милиони мажи и 21 милион жени го имаат истиот проблем, а тоа е опаѓањето на косата....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави