fbpx
17 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: покажете

Дневен хороскоп за 18 јануари: Дајте им поголемо значење на вашите...

0
ОвенДенес ќе му ја покажете на светот вашата лоша страна. Незадоволни сте и лошо расположени, па најверојатно ќе го исфрлите тоа на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
45 %
1kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
10 °

Последни објави