fbpx
18 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: познаваме

Тие би избегнале да платат било што: Ова се најголемите скржавци...

0
Сите познаваме барем една личност која секогаш го избегнува плаќањето на кафе или вечерата, бидејќи го заборавила паричникот или банкоматот токму сега...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
25 %
0.4kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
12 °
нед
10 °

Последни објави