fbpx
14 C
Skopje
среда, февруари 24, 2021

таг: позитивните

Британскиот сој на коронавирусот во Словачка се шири неконтролирано

0
Дури 71 % од позитивните резултати од тестовите направени во средата докажале дека британскиот сој е присутен.Ова го објави премиерот на Словачка, Игор...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
14 ° C
14 °
14 °
51 %
6.7kmh
0 %
сре
12 °
чет
15 °
пет
17 °
саб
18 °
нед
13 °

Последни објави