fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: поетеса

Аманда Горман по инаугурацијата на Џо Бајден станува модел рамо до...

0
Аманда Горман, 22-годишна поетеса, која рецитираше на инаугурацијата на новиот претседател на САД, Џо Бајден, потпиша договор со агенцијата „IMG Models“, пренесува...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави