fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: поединечно

Донесен правилникот, се овозможува регистрација на возилата со странски таблички

0
Правилникот за поединечно одобрување на возилата, кој беше проблем за да се пререгистрираат возилата со странски таблички...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави