fbpx
4 C
Skopje
среда, март 3, 2021

таг: подобра

Состојбата во Хрватска сѐ уште не е стабилна – нема олеснување...

0
Епидемиолошката состојба во Хрватска е подобра, но тешко е да се каже дека состојбата со епидемијата е стабилна, изјави денеска шефот на Националниот...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
70 %
2.6kmh
0 %
сре
14 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °
нед
2 °

Последни објави