fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Подобар

Здравствени тегоби кои можете да ги излечите со помош на прополис

0
Подобар од било кој синтетички антибиотик поради што е во употреба веќе 2,000 години. Пчелите го собираат и го мешаат со секретот од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави