fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: поднесување

Ако не се пролонгира рокот, завршните сметки нема да бидат точни,...

0
Доколку рокот за поднесување на завршна сметка за фирмите не се одложи за еден месец, годишните сметки...

Сметководители: Се бара пролонгирање на рокот за даночни сметки

0
Рокот за за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи да се продолжи за дополнителни два месеци....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави