fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Подготвувањето

Хрватски експерт за кафе ја открива тајната за најубавото турско кафе

0
Подготвувањето на турско кафе е посебна вештина и начинот на кој традиционално се подготвува е погрешен, вели Роберт Пудиќ, експерт за кафе...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави