fbpx

таг: подготвен

Ненад Димитријевиќ е подготвен да го напушти тимот на Валенсија

0
Репрезентативецот на Македонија, Ненад Димитријевиќ е подготвен да го напушти тимот на Валенсија, додека шпанските медиуми пренесуваат...

Поради лажни сметки – Маск навести пониска цена за купување на...

0
Илон Маск навести дека е подготвен да преговара за нова цена за Твитер, бидејќи го паузираше купувањето додека не се утврди бројот на...

Зеленски: Ќе инсистираме на територијалниот интегритет на Украина на мировните преговори...

0
Откако претходно сугерираше дека е подготвен за компромис, Володимир Зеленски кажа дека неговата влада ќе...

Кремљ: Путин е подготвен да испрати руска делегација во Минск на...

0
Коментирајќи ја изјавата на претседателот на Украина дека е подготвен да разговара за „неутралниот статус“...

Николовски пред почетокот на квалификациите: Тука сум, да помогнам колку што...

0
Повратникот во македонската кошаркарска репрезентација Кирил Николовски е подготвен да даде максимум во дресот со националниот грб доколку добие шанса од селекторот Драган...

Манчестер јунајтед ќе започне преговори со Де Хеа за нов договор

0
Манчестер јунајтед е подготвен да започне преговори со голманот Давид Де Хеа за продолжување на договорот, објавија британските медиуми. Актуелниот договор на...

ВИДЕО: Агуеро конечно облече дрес од Барса и постигна деби погодок

0
Серхио Агуеро е подготвен за официјално деби во дресот на Барселона. Напаѓачот беше дел од последната пријателска средба против Корнеља и го постигна...

Џејдон Санчо одлучи

0
Англискиот репрезентативец е подготвен да се врати во Англија. Санчо е мета на англиски екипи веќе подолго време, но тој е сепак...

ВИДЕО | Кога видот е оштетен, гледаат душата и срцето: Суарет...

0
Секогаш активен и подготвен, на прва борбена линија, да го помести бажурот кој ја задскрива светлината пред децата, родителите и сите останати...

Барселона го донесе ефтино, сега го продава осум пати поскапо

0
Францускиот прволигаш Ница е подготвен да го откупи договорот на Жан-Клер Тодиб од Барселона. Тодибо дојде...