fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Податокот

Нема веќе носење шалови и визири, само маски за заштита од...

0
Податокот дека новите соеви на коронавирус се шират многу побрзо, ги принудува здравствените власти да размислуваат за зајакнување на одредени мерки, со цел...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
56 %
1kmh
0 %
нед
4 °
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °

Последни објави