fbpx
0 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: погребавме

Цела година ја пазевме мајка ми, за да ја заразат со...

0
Денеска ја погребавме мајка ми, почина од Ковид. Цела година ја пазевме, бидејки е во најризичната група(20 години оди на дијализа, бидејќи нема...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
0 ° C
0 °
0 °
100 %
0.3kmh
0 %
пет
17 °
саб
18 °
нед
11 °
пон
11 °
вто
12 °

Последни објави