fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: поголемо

Во Берлин бесплатно такси за стари лица до центар за вакцинација...

0
Во борбата за што поголемо учество на ризичните групи во вакцинацијата, во Берлин одллучија да им го олеснат пристапот на старите лица...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави