fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: погодените

Хрватска е една од најмалку погодените членки на ЕУ од брегзит

0
Хрватска е една од најмалку погодените членки на ЕУ од излегувањето на Велика Британија од Унијата, јавија хрватски медиуми. ЕУ формираше специјален...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави