fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: погласни

Пелоси ќе побара од Пенс смена на Трамп

0
Се погласни се барањата во САД, Доналд Трамп предвреме да ја напушти претседателкста функција. Претседателката на Претставничкиот...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави