fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: поврзува

Не сте навратиле во „Храна и рецепти“? Е, многу сте пропуштиле!

0
Што ги поврзува Кристина Бошнакова, Каролина Аврамовска, Нина Дуковска, Снежана Василевска и Андреј Стојановиќ? Страста кон готвењето. Овие четири дами меѓу кои...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави