fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: повредите

Готово е, Реал Мадрид одлучи да го продаде Азар, стигна за...

0
Повредите го спречија да покаже што знае и умее во дресот на Реал Мадрид. Од Челзи стигна...

Се врати по една година, веднаш му се случи истата несреќа

0
Во последниве години, повредите на вкрстените лигаменти станаа почести на фудбалските терени и се сметаат за најтешки...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави