fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: поволен

Дневен хороскоп за 4 февруари: Не сте подготвени за тензии и...

0
Овен Многу поволен ден за финансиската страна која во комбинација со вашиот поглед на животот ќе ви овозможи значително подобрување...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави