fbpx
11 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: повидок

На Лацио му се одземаат четири бода?

0
На повидок е скандал во Серија А. На Лацио може да му бидат одземени четири...

Како тоа фудбалерите се уредно потстрижени ако салоните не работат еден...

0
На повидок е скандал во Германија. Здружението на германски фризери му упати отворено писмо на претседателот на Фудбалската федерација на...

Луда идеја на Леви, сака да го врати фудбалерот кој минатата...

0
Во Тотенхем на повидок е голем пресврт во статусот на Деле Али. Имено, претседателот на Тотенхем, Даниел Леви, е подговен...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
11 ° C
11 °
11 °
46 %
1kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави