fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: поверуваат

Дневен хороскоп за 12 јануари: Дозволете му на партнерот еднаш да...

0
ОвенНекои ќе поверуваат дека се на прагот на конечно решение, но ќе се покаже дека треба уште да поработат на својот однос....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
4 ° C
4 °
4 °
56 %
1kmh
0 %
нед
4 °
пон
12 °
вто
10 °
сре
7 °
чет
10 °

Последни објави