fbpx
19 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: поважните

Хронологија на поважните настани во светот во 2020 година

0
Во продолжение следат хронолошки поважните настани што ја одбележаа 2020 година. Јануари 3 јануари – Во американски напад со беспилотно...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
19 ° C
19 °
19 °
15 %
0.5kmh
0 %
пет
15 °
саб
9 °
нед
10 °
пон
13 °
вто
8 °

Последни објави