fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: побрзо

Текстилците најавуваат до 20 отсто отпуштања ако не ја добијат навреме...

0
Пратениците побрзо да го донесат законот за финансиска поддршка на плати зашто во спротивно, 20 отсто од...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави