fbpx
9 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: побарал

Сејдини позитивен, затоа не се појавил на средба со Ангеловски

0
Игор Ангеловски откри дека го побарал претседателот на ФФМ, Муамед Сејдини на состанок, на кој старо-новиот прв човек...

Моментална Температура

Skopje
drizzle
9 ° C
9 °
9 °
66 %
3.6kmh
75 %
пет
8 °
саб
9 °
нед
14 °
пон
13 °
вто
15 °

Последни објави