fbpx
8 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: плоштад

ФОТО: По изградбата на ова здание било наредено архитектите да бидат...

0
Покрај Кремљ и Црвениот плоштад и сè друго што го краси главниот град на Русија, за повеќето, првата асоцијација на Москва е...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
53 %
1kmh
0 %
вто
12 °
сре
14 °
чет
16 °
пет
16 °
саб
10 °

Последни објави