fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: плоштадот

Бар во Тел Авив нуди бесплатен пијалок на вакцинираните од ковид

0
Бар на плоштадот „Дизенгоф“ во центарот на Тел Авив нуди бесплатни пијалоци на секој што ќе дојде да се вакцинира,на овој начин владата...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави