fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: плодови

Шкампи – омилената морска храна што се готви лесно и брзо

0
Морските плодови какви што се шкампите, можат да ѝ дадат софистициран изглед на секоја трпеза, без разлика дали има повод или не....

Здрави намирници после кои повеќе нема да бидете гладни

0
Киселите краставички, јаткастите плодови, јаболката се само еден дел од видовите храна после која нема да посакате друга храна и ситоста ќе...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави