fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: плашел

Уапсен човекот кој три месеци живеел на аеродром поради страв од...

0
Човек кој премногу се плашел да лета поради пандемијата, живеел три месеци неоткриен во безбедно подрачје на меѓународниот аеродром во Чикаго. Како...

Три месеци живеел на аеродром- причината никогаш нема да ви падне...

0
Адитија Синг (36), наводно, се плашел да лета со авион поради пандемијата на коронавирус, па поминал дури три месеци во обезбеден дел од...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави