fbpx

таг: плаче

Ладни, потресени или заглавени: Какви бивши се хороскопските знаци?

0
Овенот никогаш не плаче по раскинување, Близнаците генерално немаат поплаки, а Рибите се на врвот на листата на најтажни поранешни партнери. Љубовта...